Ene Due Śmierć już w marcu w sprzedaży

10.12.2014 | wydawnictwopoznanskie.com | underluk

Ene Due Śmierć już w marcu w sprzedaży

Premiera książki "Ene Due Śmierć" pióra M. J. Arlidge'a, zaplanowana jest na początek marca, ale już dziś mamy dla Was krótką zajawkę tej pozycji.


--

Genialnie uknuta intryga i zawrotne tempo akcji sprawią, że długo nie zapomnisz o tej książce. Prawa do wydania tego trzymającego w napięciu thrillera zostały sprzedane już do 21 krajów.

Witaj w świecie, w którym najbliższa osoba staje się Twoim wrogiem, a każda podjęta decyzja może być ostatnią w życiu. W świecie, w którym łzy szczęścia mieszają się z zapachem krwi, a psychopatyczny morderca zmusza Cię do najtrudniejszego wyboru: zabić... czy zostać zabitym? Myślisz, że wiesz, jaką podjąć decyzję? Pomyśl jeszcze raz...

Okolicą wstrząsa seria specyficznych zabójstw. Ludzie znikają dwójkami. Tajemnicza kobieta odurza ich, a następnie transportuje w odludne miejsce i więzi. Ofiary znajdują tam nabity jedną kulą pistolet i telefon z ultimatum: Musicie wspólnie zdecydować, kto przeżyje, a kto zginie. Tylko śmierć może was wyzwolić.

Inspektor Helen Grace wraz ze swoim zespołem poluje na seryjnego zabójcę, który uratowanych traktuje jako posłanników w dostarczaniu wiadomości policji. Helen, walcząc z demonami przeszłości, odkrywa, że to właśnie ocalone ofiary mogą stać się kluczem do rozwiązania zagadki.


M. J. Arlidge przez piętnaście lat pracował dla telewizji, specjalizując się w produkcjach spod znaku drama. Ostatnie pięć spędził przy produkcji kilku seriali kryminalnych dla ITV, emitowanych w godzinach najlepszej oglądalności, w tym The Little House, Undeniable oraz znanych ze stacji Tele 5 Rozdartych. Aktualnie pisze scenariusze do Milczącego świadka (w Polsce dostępnego na BBC Entertainment). Jego debiutancka, bestsellerowa książka Ene, due, śmierć, w której po raz pierwszy pojawia się inspektor Helen Grace, została przetłumaczona już na 21. języków. Polska premiera drugiego tomu serii, Powiedz panno, gdzie ty śpisz, jest planowana na wrzesień 2015 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści