Obcy: Izolacja otrzyma kontynuację

12.12.2014 | pssite.com | underluk

Obcy: Izolacja otrzyma kontynuację

Raczej pewnym było, że gra "Obcy: Izolacja" po tym jak przypadła do gustu graczom oraz recenzentom, doczeka się kontynuacji. A na co możemy w niej liczyć?


Z wywiadu jakiego udzielił Gary Napper, raczej należy się spodziewać duchowego następcy i nie ma, co oczekiwać szczególnych zmian w mechanizmie rozgrywki. Nadal staniemy naprzeciw jednemu obcemu i nadal będzie trzeba ostrożnie stąpać by nie stanąć oko w oko z przeciwnikiem.

Zresztą przeczytajcie sami:

"Czasem dyskutujemy o fabule kontynuacji. Ludzie mają swoje pomysły odnośnie kierunku, w którym powinna pójść, scenarzyści mają gotowe i mocne koncepty i mamy wiele sposobności, by kontynuować jej (Amandy) historię."

"Myślę, że gry oparte na 'Aliens' (Obcy: Decydujące Starcie) są całkiem inne od Izolacji. Jeśli mielibyśmy zrobić kontynuację, to zostalibyśmy przy tych straszliwych spotkaniach z pojedynczym Obcym, ale dodali bardziej interaktywne otoczenie."


Dobrych konceptów się nie zmienia. Pozostaje czekać na jakieś szczegóły z produkcji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści