Anioł Śmierci powraca we śnie

05.01.2015 | informacja prasowa | underluk

Anioł Śmierci powraca we śnie

Już 20 lutego na polskie ekrany wejdzie „Anioł Śmierci”, a w sieci ukazał się nowy zwiastun tej produkcji.


W ubiegły weekend film zadebiutował w amerykańskich kinach, zarabiając w czasie trzech dni ponad 15 mln dolarów. Nakręcony z rozmachem i dbałością o najmniejsze detale horror, który podobnie jak ”Sierociniec”, „Obecność” czy „Annabelle” przywołuje to, co najlepsze w klasycznym filmie grozy. Zobaczcie pierwszy fragment filmu!

Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym od lat, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach.

W tym tajemniczym miejscu jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać. Ewa instynktownie wyczuwa obecność mrocznej siły, z którą sama nie jest w stanie walczyć. Prosi o pomoc Harrego – wojskowego pilota, stacjonującego w mieście. Mieszkające w domu zło jest bardziej przerażające niż koszmar bombardowanego Londynu. Aby ocalić dzieci, obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami i… Aniołem Śmierci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści