Coś drgnęło w temacie 28 miesięcy później

15.01.2015 | filmweb.pl | underluk

Coś drgnęło w temacie 28 miesięcy później

Od dłuższego czasu było cicho na temat "28 Months Later", a nawet mówiło się, że nie ma szans na powstanie filmu, ale Alex Garland (scenarzysta) w ostatnim z wywiadów zapalił światełko w tunelu.


Jak stwierdził w wypowiedzie dla portalu IGN, razem z reżyserem Dannym Boyle'em i producentem Andrew Macdonaldem prowadzi poważne dyskusje na temat "28 Months Later". Podobno są one na tyle zaawansowane, że jest szansa na ruszenie z projektem, ale istnieją jednak różne skomplikowane powody, które stoją na drodze całego przedsięwzięcia. Szczegółów nie chciał jednak zdradzić.

Przypomnę, że "28 Months Later" miałoby być kontynuacją "28 tygodni później", które z kolei było kontynuacją "28 dni później". Filmy nie odniosły wielkiego kasowego sukcesu, ale zdecydowanie są warte uwagi i posiadają grono wiernych fanów.

"28 dni później" opowiadało o tym, co się zdarzyło w Wielkiej Brytanii, gdy z jednego z laboratoriów wydostał się groźny wirus. Aby się zarazić wystarczy jedna kropla krwi. Zainfekowana osoba w ciągu 12 sekund traci władzę nad umysłem i ciałem i staje się agresywną istotą żądną krwi. W ciągu 28 dni cały kraj zostaje ogarnięty zarazą, a zdrowych pozostaje zaledwie garstka ludzi. Starają się przetrwać, ale życie pokaże im, że to nie wirusa powinni bać się najbardziej, ale samych ludzi... [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści