Dostaliśmy anonim

08.02.2015 | własne | underluk

Dostaliśmy anonim

Chyba ktoś nam grozi. Dostaliśmy list z pogróżkami. No prawie. ""Ene, Due, Śmierć" już w marcu trafi do księgarni, a akcja promocyjna trwa.


Na moim biurku wylądowała wiadomość, którą możecie zobaczyć poniżej. Fajna akcja, zwiastująca całkiem przyjemną promocję książki M. J. Arlidge'a.

Ene, Due, Śmierć


--
Genialnie uknuta intryga i zawrotne tempo akcji sprawią, że długo nie zapomnisz o tej książce. Prawa do wydania tego trzymającego w napięciu thrillera zostały sprzedane już do 21 krajów.

Witaj w świecie, w którym najbliższa osoba staje się Twoim wrogiem, a każda podjęta decyzja może być ostatnią w życiu. W świecie, w którym łzy szczęścia mieszają się z zapachem krwi, a psychopatyczny morderca zmusza Cię do najtrudniejszego wyboru: zabić... czy zostać zabitym? Myślisz, że wiesz, jaką podjąć decyzję? Pomyśl jeszcze raz...

Okolicą wstrząsa seria specyficznych zabójstw. Ludzie znikają dwójkami. Tajemnicza kobieta odurza ich, a następnie transportuje w odludne miejsce i więzi. Ofiary znajdują tam nabity jedną kulą pistolet i telefon z ultimatum: Musicie wspólnie zdecydować, kto przeżyje, a kto zginie. Tylko śmierć może was wyzwolić.

Inspektor Helen Grace wraz ze swoim zespołem poluje na seryjnego zabójcę, który uratowanych traktuje jako posłanników w dostarczaniu wiadomości policji. Helen, walcząc z demonami przeszłości, odkrywa, że to właśnie ocalone ofiary mogą stać się kluczem do rozwiązania zagadki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści