Obsada Ash Vs Evil Dead rośnie

14.02.2015 | filmweb.pl | underluk

Obsada Ash Vs Evil Dead rośnie

Obsada wyczekiwanego serialu "Ash Vs Evil Dead" rośnie. Ostatnio Bruce'a Campbella dołączyli Ray Santiago i Dana DeLorenzo.


Jak już wiemy, Campbell wcieli się ponownie w Asha (trudno sobie wyobrazić kogoś innego w tej roli), który przez ostatni czas unikał odpowiedzialności, dojrzałości i koszmarów martwego zła. Ale jeszcze raz stawi czoła demonom, które nawiedziły jego młodość.

W walce wesprze go Pablo Simon Bolivera (Ray Santiago), emigrant o dość idealistycznym światopoglądzie, ślepo zapatrzony w Asha i wierzący w jego możliwości.

DeLorenzo natomiast wcieli się w Kelly Maxwell, kobietę próbującą uciec przed własną przeszłością. Z konieczności przyłączy się do naszych bohaterów, ale z czasem stanie się częścią rodziny łowców martwego zła.

Zdjęcia do serialu kręcone będą wiosną (czyli jesienią) w Nowej Zelandii. Premiera na antenie stacji Starz planowana jest na koniec 2015 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści