Studio TRZECI POKÓJ rusza z nowym projektem

18.02.2015 | Studio TRZECI POKÓJ | underluk

Studio TRZECI POKÓJ rusza z nowym projektem

Studio TRZECI POKÓJ czyli ludzie, którym zawdzięczamy takie produkcje jak "Reportaż" oraz "Projekt Drache", ruszają z pracami nad nowym filmem - "Za granicą mgieł".


"Planeta Ziemia po wielkiej katastrofie. Ludzie - którzy ocaleli - zbijają się w małe plemiona. Dotychczas wiodące religie ustępują miejsca starodawnym kultom, czczącym groźnych bogów i siły natury. W jednej z takich małych prymitywnych osad zaczaja się bestia. Krwiożercze zwierzę? A może psychopata w ludzkiej skórze? Wielki Jarl wyznacza nagrodę za zabicie potwora. Pewnego dnia zjawia się bezimienny łowca. Podejmuje wyzwanie i rusza na łowy. Ale czy na pewno chodzi mu tylko o złoto...?"

Tyle o fabule, a teraz jeszcze słowo od twórców

"Podbudowani pozytywnymi opiniami na temat naszego ostatniego filmu "PROJEKT DRACHE", postanowiliśmy iść za ciosem. Dlatego w lipcu bieżącego roku zaczynamy realizację naszego najnowszego projektu pt. "Za granicą mgieł". Będzie to średniometrażowy film fantastyczny, połączenie S.T.A.L.K.E.R.A i MAD MAXA z wczesnośredniowiecznym klimatem nordyckich legend! Czegoś takiego jeszcze nie było!"

W rolach głównych wystąpią: Ewa Warchoł, Ewelina Pankowska i Artur Wower.
Scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż: Hubert Bąk.
Muzyka i dźwięk: Piotr Kusal, zespół NORDEN.

Jesteście zainteresowani? Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę do tej produkcji, bo na portalu wspieram.to wystartowała właśnie zbiórka. Co w zamian oraz więcej informacji o filmie znajdziecie na wspieram.to/zagranicamgiel.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści