Studio TRZECI POKÓJ rusza z nowym projektem

18.02.2015 | Studio TRZECI POKÓJ | underluk

Studio TRZECI POKÓJ rusza z nowym projektem

Studio TRZECI POKÓJ czyli ludzie, którym zawdzięczamy takie produkcje jak "Reportaż" oraz "Projekt Drache", ruszają z pracami nad nowym filmem - "Za granicą mgieł".


"Planeta Ziemia po wielkiej katastrofie. Ludzie - którzy ocaleli - zbijają się w małe plemiona. Dotychczas wiodące religie ustępują miejsca starodawnym kultom, czczącym groźnych bogów i siły natury. W jednej z takich małych prymitywnych osad zaczaja się bestia. Krwiożercze zwierzę? A może psychopata w ludzkiej skórze? Wielki Jarl wyznacza nagrodę za zabicie potwora. Pewnego dnia zjawia się bezimienny łowca. Podejmuje wyzwanie i rusza na łowy. Ale czy na pewno chodzi mu tylko o złoto...?"

Tyle o fabule, a teraz jeszcze słowo od twórców

"Podbudowani pozytywnymi opiniami na temat naszego ostatniego filmu "PROJEKT DRACHE", postanowiliśmy iść za ciosem. Dlatego w lipcu bieżącego roku zaczynamy realizację naszego najnowszego projektu pt. "Za granicą mgieł". Będzie to średniometrażowy film fantastyczny, połączenie S.T.A.L.K.E.R.A i MAD MAXA z wczesnośredniowiecznym klimatem nordyckich legend! Czegoś takiego jeszcze nie było!"

W rolach głównych wystąpią: Ewa Warchoł, Ewelina Pankowska i Artur Wower.
Scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż: Hubert Bąk.
Muzyka i dźwięk: Piotr Kusal, zespół NORDEN.

Jesteście zainteresowani? Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę do tej produkcji, bo na portalu wspieram.to wystartowała właśnie zbiórka. Co w zamian oraz więcej informacji o filmie znajdziecie na wspieram.to/zagranicamgiel.Najnowsze wieści