Pozwól mi Wejść zostanie przerobione na serial

18.03.2015 | filmweb.pl | underluk

Pozwól mi Wejść zostanie przerobione na serial

Stacja A&E ("Bates Motel") zapowiedziała serial oparty na "Pozwól mi wejść", książce Johna Ajvide'a Lindqvista, która doczekała się dwóch ekranizacji.


Szwedzi i Amerykanie zrobili na podstawie książki pełnometrażowe filmy, a teraz telewizja bierze się za serial. Nad produkcją czuwają Jeff Davis ("Teen Wolf") i Brandon Boyce ("Uczeń szatana").

Bohaterem oryginału jest dwunastoletni Oskar - wrażliwy, nieco bojaźliwy chłopiec, prześladowany przez silniejszych kolegów z klasy. Jego rówieśniczka - blada i zawsze poważna Eli - wychodzi z domu tylko w nocy. Spotykają się na blokowym podwórku szwedzkiego osiedla gdzieś na peryferiach miasta. Wraz z pojawieniem się dziewczynki w okolicy zaczynają się dziać przerażające i trudne do wytłumaczenia rzeczy. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń jest krew. Zamkniętego w sobie chłopca wydaje się to fascynować. Potrwa to, dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest wampirem. [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści