Nowy Fatal Frame trafi do Europy

02.04.2015 | ppe.pl | underluk

Nowy Fatal Frame trafi do Europy

Ekskluzywna dla konsoli Nintendo WiiU gra "Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven" trafi do Europy. Taka informacja padła podczas Nintendo Direct.


Tytuł debiutował na PlayStation 2, gdzie był konkurencją dla serii "Silent Hill" i "Resident Evil". Inny klimat oraz delikatniejsza atmosfera, szybko zdobyły sobie uznanie u graczy.

Fabuła piątej odsłony Fatal Frame kręci się wokół góry Hikayama, tajemniczego miejsca, do którego zmierzają ludzie “idący drogą śmierci”. Produkcja Koei Tecmo pozwala nam śledzić historię trójki bohaterów. Najważniejsza z nich jest Yuuri Kozukata, która posiada niezwykły dar. Potrafi mianowicie po dotknięciu osoby zobaczyć jej wspomnienia, a także odsyłać dusze zmarłych. Do Hikayamy wybiera się w poszukiwaniu szefa kawiarni, w której pracuje. Drugą bohaterką jest Miu Hinasaki, która poszukuje matki, a stawkę zamyka Ren Hojo, pisarz bez sukcesów na koncie poszukujący materiału do swojej nowej książki. Tu warto dodać, że jako bonus dodano też czwartą postać - Ayane z serii Dead or Alive. Posiada ona nawet własny wątek fabularny, ale nie jest dostępny od początku. [za ppe.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści