Horror Masakra wstaje z martwych? [AKTUALIZACJA]

07.04.2015 | facebook | underluk

Horror Masakra wstaje z martwych? [AKTUALIZACJA]

Czyżby zin "Horror masakra" powstał z martwych? Pora wydaje się odpowiednia, a pewne symptomy wskazują, że z nowym numerem możemy mieć wkrótce do czynienia.


Otóż na facebookowym fanpage'u ukazała się grafika, która jednoznacznie wskazuje, że czwarty numer zinu powstaje. Niestety nie ma żadnych dodatkowych informacji. Także blog magazynu milczy na ten temat, więc wszystko zostaje w fazie domysłów.

Przypomnę tylko, że numer trzeci, ukazał się na początku zeszłego roku, a potem nastała cisza. Powstała "Krypta", która wydawała się zająć miejsce "Horror Masakry", która również po jednym lub dwóch numerach (przepraszam, ale tego zinu już nie śledziłem tak pilnie), także wydawała się zwinąć. Potem dostaliśmy zapowiedź "Trupiego jadu". Ten jeszcze się nie ukazał.

Wszystkie te ziny (oraz kilka pobocznych antologii), są ze sobą powiązane postacią Tomasza MordumX Siwca, który wydaje się sprawować nad nimi pieczę. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej on jeszcze się w tym wszystkim nie pogubił.

Tymczasem czekam na rozwój wypadków.

AKTUALIZACJA
Jak się okazało, "Horror Masakra" zostanie reaktywowana kosztem "Trupiego jadu". Prawie 100% materiału z tego ostatniego trafi do "Horror masakry".

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści