Femme Fatale od Kazimierza Kyrcza Jr

11.04.2015 | Forma | underluk

Femme Fatale od Kazimierza Kyrcza Jr

Jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 24 kwietnia, nakładem wydawnictwa Forma ukaże się nowy zbiór opowiadań Kazimierza Kyrcza Jr pt. "Femme Fatale".


--

Planowaliście randkę w ciemno? Wyjazd za granicę? A może popełnienie rytualnego samobójstwa? Lektura opowieści grozy Kazimierza Kyrcza Jr zebranych w "Femme fatale" skutecznie odwiedzie was od robienia tego rodzaju głupot. Znajdziecie tu piętnaście barwnych historii, w których groza często miesza się z groteską, a bywa, że i z czystą, rozbrajającą komedią. Do tego, przy całej tematycznej różnorodności tekstów, nie mamy tu do czynienia z jakąś bezładną zbieraniną, ale z dobrze przemyślaną układanką, która po uzupełnieniu ostatniej luki, ukazuje nam fascynujący obraz współczesnego świata. Przejaskrawiony, owszem – ale tylko o tyle, ile jest to niezbędne, żebyśmy zaczęli zauważać otaczające nas absurdy.

Tytuł: Femme fatale
Autor: Kazimierz Kyrcz Jr
Wydawnictwo: Forma
Miejsce wydania: Szczecin
Wydanie polskie: 4/2015
Liczba stron: 138
Format: 180x180 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788364974106
Wydanie: I
Cena z okładki: 28 zł

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści