Nocna Plaga doczekała się nowego wydania

15.04.2015 | Rebis | underluk

Nocna Plaga doczekała się nowego wydania

Nakładem wydawnictwa Rebis, ukazało się nowe wydanie książki "Nocna plaga" pióra Grahama Mastertona. Jest to trzeci tom cyklu "Wojownicy nocy".


--

Pięcioro Wojowników Nocy, podobnie jak ich przodkowie kilkaset lat wcześniej, musi zmierzyć się z wcielonym złem – Isabel Gowdie, przebudzoną służebnicą szatana. Potężna wiedźma, korzystając z usług Nosicieli, rozprzestrzenia złowieszczą Nocną Plagę, która zagrozi wkrótce wszystkim ludziom. Wojownicy Nocy mają mało czasu, tym bardziej że dwoje z nich również zostało zarażonych tą potworną chorobą...

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach „Mayfair” i „Penthouse”. W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review. Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

Dom Wydawniczy REBIS opublikował m.in. jego horrory: Dziedzictwo, Tengu, Kostnicę, Wyklętego.

Autor: Graham Masterton
Tytuł: Nocna plaga
Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 3/2015
Tytuł oryginalny: Night Plague
Rok wydania oryginału: 1991
Liczba stron: 304
Format: 130x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788378187257
Wydanie: IV
Cena z okładki: 29,90 zł

Graham Masterton - Nocna plaga - okładka

Najnowsze wieści