Szczury Wrocławia opanowują księgarnie

23.04.2015 | empik | underluk

Szczury Wrocławia opanowują księgarnie

Wczoraj miała swoją premierę książka "Szczury Wrocławia. Chaos" pióra Roberta J. Szmidta. Tytuł ukazał się nakładem wydawnicta Insignis.


--

We Wrocławiu szaleje czarna ospa. W izolatorium na Psim Polu dochodzi do dziwnego incydentu, milicjanci pilnujący ośrodka meldują o wybuchu paniki spowodowanej atakami ze strony „odmienionych” pacjentów.

Świadkiem tych wydarzeń jest sierżant Mielech, dowódca tamtejszego posterunku. Na jego oczach dochodzi do zabójstwa pielęgniarki, które zapoczątkowuje cały ciąg ataków na pacjentów i personel medyczny. Próby wezwania pomocy spełzają na niczym. Komenda Wojewódzka nie wierzy w niesamowity meldunek podoficera.

Zdaniem kapitana Brandysa, który nadzoruje proces kwarantanny, relacja o zmartwychwstałych napastnikach to kolejne wymysły alkoholika. Kolejne telefony z innych miejsc odosobnienia zmuszają jednak członków sztabu kryzysowego do podjęcia bardziej zdecydowanych działań.

Tytuł: Szczury Wrocławia
Autor: Szmidt Robert J.
Wydawca: Wydawnictwo Insignis
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-04-23
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary produktu (mm): 40 x 215 x 145

Szczury Wrocławia - Robert J. Szmidt - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści