ABC Makabry w tłoczni

04.05.2015 | http://mordumx.bloog.pl/ | underluk

ABC Makabry w tłoczni

No dobra, nie wiem czy w tłoczni, ale jak autor chwali się na swoim blogu, książka została ukończona. "ABC Makabry" wkrótce ujrzy światło dzienne.


Co prawda z małym poślizgiem (początkowo premiera była zapowiadana na szóstego kwietnia), ale zawsze. Całość okraszona grafikami Pana Goryla. Pozycja ukaże się jako e-book w portalu Wydaje.pl oraz w formie tradycyjnej, papierowej cegły.

Tomasz "MordumX" Siwiec o swojej książce pisze tak:
"Opowiadania nie mają więcej niż jeden lub dwie strony. Pomysł na taki projekt wpadł mi do głowy po obejrzeniu filmu, który zapewne i Wy zdążyliście już obejrzeć czyli "ABC of Death". Bodajże dwa z opowiadań były publikowane wcześniej (gdzieś tam), zaś reszta to teksty premierowe. Starałem się, aby większość tekstów ociekała czarno-krwawym humorem, gdyż w tak krótkich formach wywołanie faktycznego strachu jest praktycznie niemożliwe. Postawiłem na dobrą zabawę dla ludzi, którzy umieją odbierać historie z dużym przymrużeniem oka. Mówię tutaj choćby o zestawie alfabetycznym, w którym występuje litera "X", która to podobno nie jest zaliczana do liter polskiego alfabetu. No cóż... Akurat w tym przypadku kompletnie to zignorowałem i jednak postanowiłem napisać opowiadanie zatytułowane na literę "X". Bo tak! No i co mi zrobicie? ;)"

Spis treści oraz kilka dodatkowych informacji znajdziecie na http://mordumx.bloog.pl/

Najnowsze wieści