ABC Makabry w tłoczni

04.05.2015 | http://mordumx.bloog.pl/ | underluk

ABC Makabry w tłoczni

No dobra, nie wiem czy w tłoczni, ale jak autor chwali się na swoim blogu, książka została ukończona. "ABC Makabry" wkrótce ujrzy światło dzienne.


Co prawda z małym poślizgiem (początkowo premiera była zapowiadana na szóstego kwietnia), ale zawsze. Całość okraszona grafikami Pana Goryla. Pozycja ukaże się jako e-book w portalu Wydaje.pl oraz w formie tradycyjnej, papierowej cegły.

Tomasz "MordumX" Siwiec o swojej książce pisze tak:
"Opowiadania nie mają więcej niż jeden lub dwie strony. Pomysł na taki projekt wpadł mi do głowy po obejrzeniu filmu, który zapewne i Wy zdążyliście już obejrzeć czyli "ABC of Death". Bodajże dwa z opowiadań były publikowane wcześniej (gdzieś tam), zaś reszta to teksty premierowe. Starałem się, aby większość tekstów ociekała czarno-krwawym humorem, gdyż w tak krótkich formach wywołanie faktycznego strachu jest praktycznie niemożliwe. Postawiłem na dobrą zabawę dla ludzi, którzy umieją odbierać historie z dużym przymrużeniem oka. Mówię tutaj choćby o zestawie alfabetycznym, w którym występuje litera "X", która to podobno nie jest zaliczana do liter polskiego alfabetu. No cóż... Akurat w tym przypadku kompletnie to zignorowałem i jednak postanowiłem napisać opowiadanie zatytułowane na literę "X". Bo tak! No i co mi zrobicie? ;)"

Spis treści oraz kilka dodatkowych informacji znajdziecie na http://mordumx.bloog.pl/

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści