Skowyt doczeka się kolejnego odświeżenia

06.05.2015 | filmweb.pl | underluk

Skowyt doczeka się kolejnego odświeżenia

Wiem, że "Skowyt" doczekał się już jednego remake'u, ale portal Bloody Disgusting dotarł do informacji, że szykuje się kolejny.


W 2011 roku na rynku DVD ukazał się "Skowyt: Odrodzenie" i był tak dobry... że w sumie nawet zapomniałem, że go oglądałem. W każdym razie powstanie kolejnej odświeżonej wersji zapowiedziało niedawno powstałe studio Emaji Entertainment. I to tyle, ile o całym projekcie wiadomo.

Obraz Joe Dantego powstał w 1981 roku i z miejsca uznany został za tytuł kultowy. Bohaterką filmu była dziennikarka Karen White. Okazuje się, że ma ona nowego fana. Niestety nie jest on całkiem normalnym człowiekiem. Karen zostaje przynętą na bezwzględnego mordercę-gwałciciela Eddiego Quista. Po jego śmierci nawiedzają ją dziwne koszmary. Dr George Waggner poleca jej by udała się na odpoczynek do Kolonii. Niestety Karen nie wie, że jest to kolonia dla wilkołaków. W lesie dzieją się dziwne rzeczy, a mąż Karen - Bill zostaje szybko uwiedziony przez tajemniczy świat wilków. "Dar" jest również proponowany Karen, jednakże ona odmawia. [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści