Horror Masakra 4 stała się ciałem

22.05.2015 | www.polskagroza.pl | underluk

Horror Masakra 4 stała się ciałem

O reaktywacji "Horror Masakry" już pisałem. Teraz zapowiedzi stały się faktem, a magazyn już jutro trafi do sprzedaży.


Oddaję głos Tomaszowi MordumX Siwcowi:

Reaktywacja „Horror Masakry” była rzeczą nieuniknioną. Magazyn w ogóle miał nie zniknąć ze sprzedaży, jednak z powodów osobistych zmuszony zostałem wycofać go z obiegu na pewien czas.

Tak czy siak właśnie zamknąłem czwarty numer „Horror Masakry”. Gazeta będzie mieć nieco ostrzejszy wydźwięk niż do tej pory, ponieważ nie udało się nawiązać porozumienia przy projekcie „Trupi Jad”. Dlatego też 80 procent materiałów, które miały się znaleźć w ekstremalnym magazynie trafiło do zasłużonej „Horror Masakry”. Niewątpliwie wpływ na to miały pogadanki z Panem Gorylem (okładki HM), który zaserwował mi kilka cennych rad. „Horror Masakra” nie będzie rezygnować z utartej ścieżki. To wciąż musi być horror w bardziej lub mniej ekstremalnej formie. Żadnych półśrodków. Siekiera w łeb i koniec :) To magazyn dla wielbicieli Horroru przez duże „H”. Według mojego przekonania jego największą niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie znajdziecie tutaj tekstów opartych o gatunki takie jak: fantasy, science-fiction, czy fantastyka naukowa. To jest magazyn w całości poświęcony horrorowi, ekstremie oraz grozie. Fani horroru powinni czuć się w pełni zadowoleni. Już w tym momencie pracuję nad numerem piątym, gdzie oprócz literackiego horroru, czy wywiadów, pojawią się także rzeczy związane z filmem oraz sztuką. Liczę, że do kolejnego numeru uda się już dodać „naszą” krótkometrażówkę filmową oraz plakat. Warto dodać, że „Horror Masakra 4” jest tym razem wydrukowana w kolorze. Szkoda byłoby zaczerniać tak krwawe i ciekawe obrazy, jakie pojawiły się w tym numerze. Przełożyło się to oczywiście na cenę, ale warto pamiętać, że dostajecie do ręki przejrzyste czasopismo, białego kruka horroru, na którym z przyjemnością zawiesicie oko. Wydawca „Horror Masakra” wskrzesił również serię „Zeszyty Grozy Horror Masakra” oraz akcję „Horror w walce z chorobą”, jednak więcej na ten temat znajdziecie na ich facebookowych fan page.

Bardzo chętnie nawiążemy współprace z ludźmi, którzy mają coś do przekazania fanom grozy.

Premiera magazynu Horror Masakra wypada w sobotę 23 maja. Tradycyjnie „Horror Masakrę” można zamówić przez aukcję allegro oraz prywatnie, pisząc maila na [email protected]
Format A5, cena 13 zł.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści