Until Down otrzymało nowy zwiastun

26.05.2015 | ppe.pl | underluk

Until Down otrzymało nowy zwiastun

Sony opublikowało nowy zwiastun "Until Down". Przy okazji poznaliśmy datę premiery oraz możemy sprawdzić polski dubbing.


Gra miała wyjść jeszcze na PlayStation 3 i obsługiwać kontroler Move. Dziś po Move nie pozostał żaden ślad, a gra po dość dogłębnej przeróbce wyjdzie na PlayStation 4. A nastąpi to już 25 sierpnia.

Tytuł pozwoli graczowi wcielić się w grupę przyjaciół, którzy wybierają się na wycieczkę w góry. Pech chce, że ich drogi skrzyżują się ze ścieżkami seryjnego mordercy, który zamierza się zabawić. Wszystko utrzymane w klimacie taniego horroru. Brzmi zachęcająco. Kontrolę będziemy przejmować nad każdym z bohaterów i każdy z nich będzie mógł zginąć, a po tym wydarzeniu nie zobaczymy napisu "game over".

Nowy zwiastun prezentuje się tak:


W nagraniach polskich głosów biorą udział m.in. Aleksandra Szwed, Maja Bohasiewicz i Marta Wierzbicka. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści