Będzie oficjalny remake Resident Evil 2

14.08.2015 | ppe.pl | underluk

Będzie oficjalny remake Resident Evil 2

Słowo oficjalny wbrew pozorom nie jest w tytule zbędne, bo jak już kiedyś pisałem, fani pracują nad własnym remakiem "Residnet Evil 2". Capcom zapowiedział, że zrobi własny.


O pracach nad odświeżeniem tej klasycznej pozycji poinformował producent z R&D Dywizji 1, ubrany w koszulkę z napisem "WE DO IT!". Film znajdziecie poniżej.

Gra ma być przygotowana z uwzględnieniem życzeń fanów, którzy już od dłuższego czasu namawiali producenta na remake dwójki. Ten dał się złamać, ale efekty pracy zobaczymy pewnie za jakiś czas. Studio odpicowało wcześniej "Resident Evil", teraz pracuje nad odświeżoną wersją "Resident Evil Zero", a dopiero potem przyjdzie czas na nowy projekt.

Jak będzie wyglądała gra, możemy się domyślać. Patrząc na efekt odświeżenia jedynki, dostaniemy produkty przygotowany po najmniejszej linii oporu. Wyższa rozdzielczość, kilka lepszych modeli, parę delikatnych zmian i niech kasa płynie. Chyba, że się mylę, czego w sumie bym sobie życzył.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści