Na nowego Obcego przyjdzie nam poczekać dłużej?

18.08.2015 | The Hollywood Reporter | underluk

Na nowego Obcego przyjdzie nam poczekać dłużej?

Na nowego obcego spod ręki Neila Blomkampa, czeka na pewno nie jeden fan kosmicznej grozy. Niestety, wygląda na to, że na premierę filmu poczekamy dłużej niżbyśmy chcieli.


Otóż z informacji do których dotarł The Hollywood Reporter wynika, że produkcja piątego obcego będzie mogła się rozpocząć dopiero, gdy Ridley Scott wejdzie na plan kontynuacji "Prometusza". Chodzi zapewne o to, by oba filmy nie trafiły do kin zbyt blisko siebie. W końcu mamy tutaj do czynienia z tym samym uniwersum.

Tymczasem Blomkamp pracuje nad scenariuszem. Początek zdjęć przewidziany jest w 2017 roku, a domknięcie produkcji w 2018. Na ekranie na pewno zobaczymy Sigouney Weaver, bo w końcu co to byłby za obcy bez niej. Plotka głosi także, że w produkcję zaangażowany jest także Michael Biehn. Aktor wcielający się wcześniej w kaprala Hicksa, podobno pojawia się na grafikach koncepcyjnych oraz wciąż rozmawia z reżyserem o filmie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści