The Witch zobaczymy w przyszłym roku

20.08.2015 | naekranie.pl | underluk

The Witch zobaczymy w przyszłym roku

Wytwórnia A24 wrzuciła do sieci trailer swojego horroru "The Witch". Film będzie miał premierę w przyszłym roku, a już teraz zbiera nagrody.


Na festiwalu w Sundance został chociażby nagrodzony za reżyserię. Nie jest to, co prawda gwarancja, że obraz jest wybitny, ale rodzi nadzieję na udany horror.

The Witch” rozgrywa się w Nowej Anglii w 1630 roku i śledzi losy rodziny, która zostaje wyrzucona ze swojej społeczności i przenosi się na odludzie, osiedlając się przy tajemniczym lesie, rzekomo kontrolowanym przez czarownice. Dziwaczne rzeczy zaczynają dziać się niemal natychmiast, a gdy znika nowo narodzone dziecko farmera i jego żony, podejrzenie spływa na ich nastoletnią córkę, która oskarżana jest praktykowanie czarnej magii. [za naerkanie.pl]

Film jest pełnometrażowym debiutem Roberta Eggersa, który jest także autorem scenariusza. W obsadzie znaleźli się: Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson, Kate Dickie, Harvey Scrimshaw, Ellie Grainger i Lucas Dawson.The Witch - plakat

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści