SOMA na ostatniej prostej

24.08.2015 | ppe.pl | underluk

SOMA na ostatniej prostej

Nowa gra twórców "Amnezji", czyli powstająca już od pięciu lat "SOMA" jest już bardzo bliska ukończenia.


"Już za tydzień gra wejdzie w stan "zamrożenia zawartości". Po tym okresie żadne nowe elementy nie będą mogły zostać dodane do rozgrywki. W ten sposób skupimy się wyłącznie na naprawianiu pomniejszych bugów i optymalizacji mniej istotnych poziomów. Taki manewr jest ważny, bo nie możemy dopuścić do sytuacji, że dodanie pozornie nieistotnej zawartości prowadzi do niespodziewanych konsekwencji i nowych bugów. W ostatnich tygodniach przed premierą chcemy jedynie naprawiać istniejące obecnie bugi, a nie dodawać nowe problemy. (...) Po pięciu długich latach produkcji to niesamowite, że jesteśmy już prawie na finiszu. Już za miesiąc zagracie wszyscy będą w stanie cieszyć się z naszej gry!" - czytamy na oficjalnej stronie SOMA."

Tym samym wrześniowa (22.09) data premiery nie jest zagrożona. Tytuł ukaże się w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 4 oraz PC.

W SOMA eksplorować będziemy tajemniczy podwodny ośrodek badawczy PATHOS-2, który wydaje się opanowany przez roboty. Czy jakiś człowiek przetrwał ostatnie wydarzenia w tej placówce? - na takie pytanie będziemy próbować odpowiedzieć, skrywając się cały czas przed agresywnymi maszynami, które polują na głównego bohatera. [za ppe.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści