SOMA na ostatniej prostej

24.08.2015 | ppe.pl | underluk

SOMA na ostatniej prostej

Nowa gra twórców "Amnezji", czyli powstająca już od pięciu lat "SOMA" jest już bardzo bliska ukończenia.


"Już za tydzień gra wejdzie w stan "zamrożenia zawartości". Po tym okresie żadne nowe elementy nie będą mogły zostać dodane do rozgrywki. W ten sposób skupimy się wyłącznie na naprawianiu pomniejszych bugów i optymalizacji mniej istotnych poziomów. Taki manewr jest ważny, bo nie możemy dopuścić do sytuacji, że dodanie pozornie nieistotnej zawartości prowadzi do niespodziewanych konsekwencji i nowych bugów. W ostatnich tygodniach przed premierą chcemy jedynie naprawiać istniejące obecnie bugi, a nie dodawać nowe problemy. (...) Po pięciu długich latach produkcji to niesamowite, że jesteśmy już prawie na finiszu. Już za miesiąc zagracie wszyscy będą w stanie cieszyć się z naszej gry!" - czytamy na oficjalnej stronie SOMA."

Tym samym wrześniowa (22.09) data premiery nie jest zagrożona. Tytuł ukaże się w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 4 oraz PC.

W SOMA eksplorować będziemy tajemniczy podwodny ośrodek badawczy PATHOS-2, który wydaje się opanowany przez roboty. Czy jakiś człowiek przetrwał ostatnie wydarzenia w tej placówce? - na takie pytanie będziemy próbować odpowiedzieć, skrywając się cały czas przed agresywnymi maszynami, które polują na głównego bohatera. [za ppe.pl]

Najnowsze wieści