Wygląda na to, że Until Dawn daje radę

24.08.2015 | ppe.pl | underluk

Wygląda na to, że Until Dawn daje radę

Różnej maści dziennikarze i recenzenci, położyli już swoje wygłodniałe łapki na "Until Dawn" i do sieci trafiły pierwsze recenzje. Jest dobrze.


Nie ukrywam, że względem tego tytułu miałem mnóstwo obaw. Gra przygotowywany była pierwotnie na PlayStation 3, gdzie miała wspierać kontroler Move. Potem temat ucichł, aż gruchnęła wiadomość, że tytuł został przeprojektowany, zyskał otoczkę teenslashera klasy B i zadebiutuje na PlayStation 4. Wygląda jednak na to, że moje obawy okazały się zbędę bo "Until Dawn" zbiera niezłe recenzje, a oto kilka przykładowych ocen:

XGN - 89
ZTGD - 90
CSMagazine - 90
NZGamer - 90
God is a Geek - 85
Attack of the Fanboy - 80
Game Revolution - 80
Hardcore Gamer - 80
PlayStation Universe - 80
Push Sqare - 80
EGM - 80
VideoGamer - 80
Game Rant - 80
GameSpot - 80
IGN - 75
PlayStation LifeStyle - 75
Worth Playing - 70
Destructoid - 70
GamesRadar+ - 70
Polygon - 65
Metro GameCentral - 60
Eurogamer.pl - 8

Dziennikarze chwalą m.in. grafikę, prace aktorów i system podejmowania wyborów, który zachęca do ponownego przejścia gry. Ganią natomiast nieszczególnie ciekawą opowieść, problemy z kamerą oraz nieodpowiednie zachowanie bohaterów... Chociaż to ostatnie akurat i filmowym klasykom można by często zarzucić.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści