Mgła doczeka się serialu

18.09.2015 | filmweb.pl | underluk

Mgła doczeka się serialu

"Mgła" (ta Stephena Kinga, nie mylić z tą Carpentera), doczeka się serialu. Po kończącym się "Pod kopułą" będzie czym wypełnić pustkę.


Serial oparty na powieści Stephena Kinga i jej ekranizacji dokonanej przez Franka Darabonta, nie będzie kolejną ekranizacją, a raczej rozwinięciem poznanej tam historii. Mamy m.in. dowiedzieć się więcej o samej mgle. Za serial odpowiedzialny będzie Christian Torpe, a producentami będą bracia Weinstein.

W filmie David Drayton i jego synek Billy znaleźli się w licznej grupie mieszkańców miasteczka, którzy zostali uwięzieni w supermarkecie z powodu tajemniczej mgły. David jako pierwszy orientuje się, że w oparach czai się coś zabójczego, przerażającego; jakieś istoty nie z tego świata. Lecz tak naprawdę to nie mgła stanowi największe zagrożenie… Ludzka natura w obliczu paniki jest nieprzewidywalna i David zaczyna się zastanawiać, co tak naprawdę przeraża go bardziej: potwory, czy uwięzieni... [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści