Uchylono rąbka fabuły szóstego filmowego Resident Evil

21.09.2015 | filmweb.pl | underluk

Uchylono rąbka fabuły szóstego filmowego Resident Evil

Prace nad "Resident Evil: The Final Chapter" trwają w najlepsze, a my poznaliśmy w końcu, o czym będzie opowiadała fabuła filmu.


Akcja "The Final Chapter" rozpocznie się w momencie zakończenia "Resident Evil: Retrybucji". Po tym, jak Alice została zdradzona przez Alberta Weskera, ludzkości grozi całkowite wyginięcie. Jako jedyna ocalała z akcji, która w założeniu miała być ostatecznym starciem z nieumarłymi, Alice musi wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło - do Racoon City. W mieście tym Umbrella zbiera siły do miażdżącego ataku na garstkę ocalałych z apokalipsy zombie. Na tym nie koniec zmartwień głównej bohaterki - Alice traci dodatkowo swoje nadludzkie siły, a zombie łączą się nieznanymi dotąd mutantami. [za filmweb.pl]

Biorąc pod uwagę wydarzenia ze wcześniejszych filmów... powyższy opis brzmi mocno karkołomnie, ale co tam. Scenarzysta na pewno wymyślił jakieś wiarygodne wyjaśnienia... Taaa...

"Resident Evil: The Final Chapter" będzie już szóstym filmem z serii i ma być ostatnim. O ile inni twórcy nie pokuszą się o dalsze drążenie tego uniwersum. Na ekranie wystąpią m.in.: Milla Jovovich, Iain Glen, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, William Levy, Fraser James i Rola. Scenariusz i reżyseria - Paul W.S. Anderson.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści