Robert Englund snuje domysły o przyszłości Koszmarów

25.09.2015 | filmweb.pl | underluk

Robert Englund snuje domysły o przyszłości Koszmarów

Roberta Englunda nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, a jeśli komuś trzeba, to ten ktoś nie powinien mówić tego głośno. W każdym razie, aktor snuje domysły na temat przyszłości "Koszmaru z ulicy wiązów".


Odtwórca roli Freddy'ego Krugera przypuszcza, że szykuje się nam kolejny reboot i nie chodzi tutaj o kolejną wersję początku tej historii, a o "Wojowników snów", czyli część trzecią. Plotka głosi, że w nowym filmie ma pojawić się Tuesday Knight, która wystąpiła we "Władcy snów" (czwarty film) i powróciła w "Nowym koszmarze Wesa Cravena". Zdaniem aktora może to oznaczać, że aktorka zagra matkę samej siebie, co byłoby całkiem niezłym mrugnięciem oka do widza.

England zapytany o możliwość ponownego wcielenia się w rolę Freddy'ego, rozwiał wszelkie wątpliwości oświadczając, że to nigdy nie nastąpi. Co najwyżej możemy go zobaczyć w jakimś epizodzie typu "emerytowany ekspert snów" lub "terapeuta".

Co by nie było, na nowy "Koszmar..." i tak czekam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści