Ridley Scott zdradził kilka szczegółów nowego Obcego

01.10.2015 | filmweb.pl | underluk

Ridley Scott zdradził kilka szczegółów nowego Obcego

Niedawno dowiedzieliśmy się, że kontynuacja "Prometeusza", będzie nosiła tytuł "Alien: Paradise Lost". Teraz Ridley Scott zdradził nieco więcej szczegółów.


Twórca o swoim filmie mówi tak:
"W pewnym sensie to wciąż będzie "Prometeusz 2", a jednak zawsze myślałem o tym filmie jako prequelu pierwszego obrazu o Obcym. Powiążemy nawet tę historię z historią Ripley, ale na razie nie mogę Wam powiedzieć, w jaki sposób. "

W filmie nie zabraknie Xenomorpha, a do tego mamy poznać jego genezę i dowiedzieć się kto go stworzył i dlaczego. Znajdzie się także miejsce dla Facehugger, a design potworów będzie wzorowany na twórczości H.R. Gigera. Czyli wszystko zgodnie z prawidłowym porządkiem, bo jeszcze niedawno mówiło się o zmianie wyglądu obcych by wnieść coś świeżego do serii.

Reżyser zapytany został o "Alien 5", film tworzony przez Neilla Blomkampa, a na pytanie odpowiedział tak:
"Produkuję ten film. Ma wyjść po moim. Opowiada w większym stopniu o samej Ripley, nieco z innej strony, to raczej bezpośredni sequel. Ja próbuję domknąć tę historię od drugiej strony."

Start zdjęć do kontynuacji "Prometeusza" zaplanowany jest na luty. W rolach głównych powrócą Noomi Rapace i Michael Fassbender. Film do kin powinien wejść w 2017 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści