Ridley Scott znów mówi o Alienie

12.10.2015 | filmweb.pl | underluk

Ridley Scott znów mówi o Alienie

Ridley Scott znów zabrał głos w sprawie "Alien: Paradise Lost". Wspomniał także o "Alinie" spod ręki Neila Blomkampa.


"W lutym zaczynam pracę z Michaelem Fassbenderem nad "Prometeuszem 2". Scenariusz jest gotowy", zdradził Scott. "Taka produkcja wymaga sześciu miesięcy przygotowań. Film będzie nosił tytuł "Alien: Paradise Lost". Zbliżymy się do momentu stworzenia potworów, tego jak i dlaczego powstały, oraz do wydarzeń ukazanych w pierwszym "Obcym" ponad 30 lat temu. Mamy też w zanadrzu "Aliena" Neilla Blomkampa, który wyjdzie w 2017. Jesteśmy na etapie pierwszej wersji scenariusza, ale wygląda to całkiem nieźle."

Wsponiał także o fabule "Alien: Paradise Lost". "To będzie osobna opowieść, bo (postacie grane przez Noomi Rapace i Michaela Fassbendera) wyruszą na planetę Inżynierów i zobaczą katastrofę, do jakiej tam doszło. W pierwszym akcie będą podróżować statkiem obcych w towarzystwie nowej grupy podróżników."

Na podstawie tych wypowiedzi można przypuszczać, że kontynuację "Prometeusza" możemy zobaczyć w kinie nawet już w 2016 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści