Dying Light: The Following z brzybliżoną datą premiery

15.10.2015 | ppe.pl | underluk

Dying Light: The Following z brzybliżoną datą premiery

Techland od jakiegoś czasu kusi graczy zwiastunami i informacjami o dodatku do "Dying Light" pt. "The Fallowing". Teraz wreszcie podał przybliżony czas premiery.


Niestety nie jest to dokładna data, ale pewnym jest, że DLC nie ukaże się później niż w marcu przyszłego roku. Tymon Smektała, producent gry wyraził się tak:

"Od czasu Gamescom 2015 zaprezentowaliśmy Wam całkiem sporo o naszym nadchodzącym rozszerzeniu, jak choćby nową mapę z rozległymi terenami wiejskimi, w pełni modyfikowalny pojazd terenowy typu buggy oraz zarys nowej fabuły. To, czego nie mogliśmy dotąd ujawnić to data premiery. Dzisiaj już wiemy, że Dying Light: The Following pojawi się na rynku w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku. Daje nam to wystarczająco dużo czasu, by zamieścić w grze wszystkie pomysły i niespodzianki, które dla Was zaplanowaliśmy. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte, bo już wkrótce odkryjemy kolejne sekrety naszego projektu. I obiecujemy podzielić się dokładną datą premiery, jak tylko będziemy mieli ostateczną decyzję."

W każdym razie wiadomo, że dodatek został wyceniony na 59,90 zł, a gracze którzy skusili się na przepustkę sezonową, dostaną go oczywiście za darmo.

Najnowsze wieści