Na Skraju Nocy znajdziecie już w księgarniach

16.10.2015 | Wydawnictwo Szara Godzina | underluk

Na Skraju Nocy znajdziecie już w księgarniach

"Na skraju nocy" pióra Pawła Jaszczuka, powinniście już znaleźć na księgarskich półkach. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Szara Godzina.


--

Najnowsza książka Pawła Jaszczuka to mroczny thriller rozgrywający się w starym domu na peryferiach miasta, którego mieszkańcy od lat skrywają tajemnicę pewnego morderstwa. Joanna, młoda dziewczyna po dramatycznych przejściach, trafia tam, uciekając od własnej przeszłości; jej przerażający sekret jest jednak niczym wobec tajemnicy, którą odkrywa w tym nowym dla siebie miejscu.

O tej książce piszą:

Katarzyna Bonda:

"Jaszczuk z finezją wyciąga trupy z szafy, ale potem nie ma już "miękkiej gry". Gęsta, infekująca opowieść!"

Sławomir Krempa (Granice.pl):

"Na skraju nocy Pawła Jaszczuka to nie tyle pełen dramatycznych wydarzeń thriller (choć atmosfera gęstnieje w tej powieści z każdą stroną), co mroczna opowieść o konieczności zmierzenia się z własną przeszłością. Z przeszłością, od której po prostu nie da się uciec."

--

Jaszczuk Paweł

Paweł Jaszczuk - odkrył Lwów dla polskiego kryminału. Za powieść Foresta Umbra, której akcja toczy się w tym dawnym polskim mieście, otrzymał prestiżową Nagrodę Wielkiego Kalibru. Foresta Umbra, Plan Sary, Marionetki i nominowany do nagrody Kryminalnej Piły 2013 Akuszer Śmierci tworzą cykl lwowski z dziennikarzem śledczym Jakubem Sternem w roli głównej. Prócz kryminałów Paweł Jaszczuk jest autorem powieści obyczajowych:
Testamentu, Sponsora, Honolulu i Ochronki Anioła Stróża, nominowanej do nagrody WAWRZYNU - Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2013. Jego najnowszy thriller nosi tytuł Na skraju nocy.

Tytuł: Na skraju nocy
Autor: Paweł Jaszczuk
ISBN: 978-83-64312-60-1
Format: 135x210, oprawa miękka ze skrzydełkami, 256 stron
Cena det.: 29,90 zł
Premiera: 28 września 2015 roku

Na skraju nocy - Paweł Jaszczuk - okładka

Najnowsze wieści