Nowy Piątek 13-go zalicza kolejne opóźnienie

21.10.2015 | filmweb.pl | underluk

Nowy Piątek 13-go zalicza kolejne opóźnienie

Na nowy film z serii "Piątek trzynastego" czekamy już ponad 6 lat, ale to czekanie miało się zakończyć w przyszłym roku. Zapomnijcie. Film zalicza kolejne opóźnienie.


Nowy "Piątek trzynastego" miał mieć swoją premierę w maju 2016 roku, ale ta została właśnie przeniesiona na 13 stycznia 2017 roku. Tak, będzie piątek, ale co z tego.

Plotka głosi, że film do tej pory nie ma jeszcze scenariusza, ale nad tym podobno pracuje Nick Antosca. Kto zasiądzie na krześle reżysera oraz kto w produkcji wystąpi, nadal pozostaje zagadką.

Nowy "Piątek trzynastego" ma być kolejnym rebootem serii i nie będzie miał nic wspólnego z filmem z 2009 roku, choć powstanie w tej samej wytwórni czyli należącym do Michaela Baya Platinum Dunes. O wybuchach nic na razie nie wiadomo. Nad całością czuwa Paramount Pictures, które wykupiło kilkanaście lat temu prawa do przygód Jasona od Warner Bros. i przez ten czas chyba nie za bardzo wie, co z tą marką zrobić. W sieci krążyły informacje, jakoby nowy film miał być nakręcony w poetyce found footage, albo w technice 3D, ale na szczęście pomysły te zostały porzucone.

Co w takim razie nas czeka? Zobaczymy na początku 2017 roku.

Najnowsze wieści