Nowy Piątek 13-go zalicza kolejne opóźnienie

21.10.2015 | filmweb.pl | underluk

Nowy Piątek 13-go zalicza kolejne opóźnienie

Na nowy film z serii "Piątek trzynastego" czekamy już ponad 6 lat, ale to czekanie miało się zakończyć w przyszłym roku. Zapomnijcie. Film zalicza kolejne opóźnienie.


Nowy "Piątek trzynastego" miał mieć swoją premierę w maju 2016 roku, ale ta została właśnie przeniesiona na 13 stycznia 2017 roku. Tak, będzie piątek, ale co z tego.

Plotka głosi, że film do tej pory nie ma jeszcze scenariusza, ale nad tym podobno pracuje Nick Antosca. Kto zasiądzie na krześle reżysera oraz kto w produkcji wystąpi, nadal pozostaje zagadką.

Nowy "Piątek trzynastego" ma być kolejnym rebootem serii i nie będzie miał nic wspólnego z filmem z 2009 roku, choć powstanie w tej samej wytwórni czyli należącym do Michaela Baya Platinum Dunes. O wybuchach nic na razie nie wiadomo. Nad całością czuwa Paramount Pictures, które wykupiło kilkanaście lat temu prawa do przygód Jasona od Warner Bros. i przez ten czas chyba nie za bardzo wie, co z tą marką zrobić. W sieci krążyły informacje, jakoby nowy film miał być nakręcony w poetyce found footage, albo w technice 3D, ale na szczęście pomysły te zostały porzucone.

Co w takim razie nas czeka? Zobaczymy na początku 2017 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści