[AKTUALIZACJA] DLC do Until Dawn będzie celowniczkiem?

22.10.2015 | pssite.com | underluk

[AKTUALIZACJA] DLC do Until Dawn będzie celowniczkiem?

Serwis Destructoid dotarł do informacji mówiących o tym, że tworzone właśnie DLC do "Until Dawn" będzie celowniczkiem na szynach (i to dosłownie) współpracującym z PlayStation VR.


Informacja jest podobno potwierdzona w kilku źródłach. Na szczęście dodatek można ukończyć także grając na padzie. DLC ma być zatytułowane "Rush of Blood".

A oto cytat, mówiący więcej o tym, z czym będziemy mieć do czynienia.

"To, co rzuca się w oczy, to fakt, że nowe DLC to w rzeczywistości... działający z PlayStation VR celowniczek. Poniżej informacja, jaką otrzymał serwis.
W DLC poruszamy się za pośrednictwem wagonika w kopalni. To w zasadzie najzwyklejszy celowniczek na szynach. W ogranym fragmencie kodu jest kilka momentów, w którym coś nam nagle wyskoczy na ekranie. Grałem w to około 20 minut, przechodząc dany fragment planszy dwukrotnie. Raz zrobiłem to na padzie, raz za pośrednictwem PlayStation Move. Nie wiem niestety, którym z bohaterów grałem.

Samo DLC zaczyna się strzelaniem do celów. Potem akcja przeniesienie się do domu, w którego głębi zaczną atakować nas Wendigo."


[AKTUALIZACJA]
Studio odpowiedzialne za "Until Dawn" zabrało głos w sprawie i oświadzyło:

„Aktualnie nie pracujemy nad jakimkolwiek DLC do Until Dawn.”

A co robią? Podobno pracują nad nową grą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści