Znamy tegoroczną Bloodlist

29.10.2015 | filmweb.pl | underluk

Znamy tegoroczną Bloodlist

Bloodlist to coroczny zbiór najlepszych scenariuszy horrorów i thrillerów, które w danym roku krążyły po Hollywood. Oto trzynastka z tego roku.


"Eli" (horror), scen. David Chirchirillo
11-letni Eli przeprowadza się do "sterylnego domu", gdzie musi przebywać ze względu na osłabiony układ odpornościowy. Chłopak jest przekonany, że dom jest nawiedzony, ale nie może go opuścić. Wkrótce przekonuje się, że prowadzący go lekarz i pomagająca mu siostra nie są dobrodziejami, za jakich uznaje ich świat...

"The Boy" (horror paranormalny), scen. Owen Egerton
16 lat po tym jak zadźgała kolegę z klasy, by ułagodzić widmo zwane Chłopcem bohaterka wraca do rodzinnej miejscowości i wprowadza się do swojej siostry i jej dziecka. Chłopiec wciąż ją prześladuje, giną kolejne osoby. Kobieta musi odkryć tajemnicę kryjącą się za widmem, zanim Chłopiec zabije jej siostrzeńca.

"The Babysitter" (horror komediowy), scen. Brian Duffield
Chłopiec dostanie więcej niż się spodziewał, kiedy zacznie podglądać swoją seksowną opiekunkę.

"The Accursed" (horror gotycki), scen. Barbara Marshall
Kobieta przeklęta, by prowadzić wieczną dekadencką egzystencję. Zabójca, który nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć wszystkich przedstawicieli jej rodzaju. Zajęci sobą nie wiedzą, że ktoś o wiele mroczniejszy poluje na nich oboje.

"We Summon the Darkness" (horror), scen. Alan Trezza
Akcja rozgrywa się w latach 80. ogarniętych obsesją na punkcie satanizmu. Trzy dziewczyny wybierają się na koncert heavy-metalowy, gdzie poznają trzech fajnych chłopaków. Zabawa szybko przerodzi się w krwawą walkę o przetrwanie...

"The Shave" (thriller kryminalny), scen. Thomas White & Miles Hubley
Brudny glina, który został właśnie uniewinniony w sprawie o zabójstwo nastolatka, odwiedza ojca zamordowanego, który jest golibrodą. Zamawia u niego golenie i poznaje historię chłopaka widzianą oczami ojca.

"Bed Rest" (thriller), scen Lori Evans Taylor
Kobieta w zagrożonej ciąży musi leżeć w łóżku. Problem w tym, że mieszka w nawiedzonym domu. Ale czy w domu naprawdę są duchy?

"Bump" (kryminał), scen. Ori Guendelmann & Rob McClelland
Młody prawnik przypadkowo potrącił przechodnia. Kiedy próbuje pozbyć się ciała, odkrywa, że ofiara wypadku nie jest tak niewinna, jak się wydawało.

"The Becoming" (horror), scen. Zach Donohue & Lauren Thompson
Niedojrzała nastolatka musi obronić młodszego syna przed opiekunką, która została zarażona w lesie czymś obrzydliwym.

"Unlawful" (thriller), scen. Carver Gray
Policjant ze zwichniętą psychiką działa poza prawem i ma związek z nieletnią prostytutką. Kiedy 16-latka znika, postanawia odkryć, co się stało, przeglądając jej pamiętnik. Tak stanie oko w oko z przerażającą prawdą.

"Day 2" (horror/thriller), scen. Jenna Wright & John Rocco
Przyjęcie halloweenowe będzie mało zabawne dla jednej z uczestniczek przebranej za Kopciuszka.

"Parable X" (thriller SF), scen. John Scott III
Tajemniczy mężczyzna dokonuje dwóch brutalnych morderstw, po czym oddaje się w ręce policji i domaga się spotkania z konkretnym detektywem. Jemu przekazuje następującą wiadomość: "Zostałem przysłany z przyszłości, by zatrzymać straszliwą tragedię. Osobą, która mnie przysłała, jesteś ty".

"De Niro" (kryminał), scen. Paul Solet
Trójka kryminalistów ukrywa się w magazynie, podczas gdy policja jest coraz bliżej. Ale w środku czeka na nich jeszcze większe zagrożenie. Wielowątkowa historia opowie o tym, co doprowadziło bohaterów w to miejsce i jak mogą się uratować. Jedną z gwiazd filmu ma być John Malkovich.

[za filmweb.pl]

Ciekawe ile z powyższych filmów doczeka się realizacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści