Nowe informacje o RE: Origins Collection

04.11.2015 | ppe.pl | underluk

Nowe informacje o RE: Origins Collection

"Resident Evil: Origins Collection" to zestaw, który będzie zawierał odświeżone wersje takich klasycznych gier jak "Resident Evil" oraz "Resident Evil Zero". Poznaliśmy cenę i mamy nowe info.


W Polsce gry w jednym pudełku wyda Cenega, a premiera zaplanowana jest na 22 stycznia. Tego dnia do dystrybucji cyfrowej trafi też "Resident Evil Zero". "Resident Evil: Origins Collection" ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na komputery kosztować będzie 119,99 zł, natomiast posiadacze konsol będą musieli wysupłać z portfela 149,99 zł.

Osoby, które zdecydują się zamówić zestaw przed premierą, otrzymają gratis:
- kostium pielęgniarki z Resident Evil: The Mercenaries 3D dla Rebeccki,
- kostium Codyego z Street Fighter Alpha 3 dla Billy'ego.

Przy okazji dowiedzieliśmy się jakich zmian doczeka się zremasterowany "Resident Evil Zero":
- Całkowicie ulepszone efekty wizualne - obie gry mają teraz tekstury w wysokiej rozdzielczości, które zostały stworzone od podstaw, łącznie z obsługą 1080p na konsolach nowej generacji, jednocześnie zachowując klasyczny wygląd oryginalnych wersji.
- W pełni remasterowane efekty dźwiękowe - wsparcie dźwięku 5.1 zapewnia pełniejsze poczucie atmosfery gry.
- Nowy tryb Wesker - po raz pierwszy w historii w Resident Evil 0, gracze mogą doświadczyć historii, która doprowadziła do finału w rezydencji grając Albertem Weskerem - alternatywną postacią, która występuje w specjalnym stroju oraz posiada niezwykłe moce. Tryb ten zapewni fanom serii i nowicjuszom jeszcze radości z gry dzięki większej liczbie amunicji!

Najnowsze wieści