Nowe informacje o RE: Origins Collection

04.11.2015 | ppe.pl | underluk

Nowe informacje o RE: Origins Collection

"Resident Evil: Origins Collection" to zestaw, który będzie zawierał odświeżone wersje takich klasycznych gier jak "Resident Evil" oraz "Resident Evil Zero". Poznaliśmy cenę i mamy nowe info.


W Polsce gry w jednym pudełku wyda Cenega, a premiera zaplanowana jest na 22 stycznia. Tego dnia do dystrybucji cyfrowej trafi też "Resident Evil Zero". "Resident Evil: Origins Collection" ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na komputery kosztować będzie 119,99 zł, natomiast posiadacze konsol będą musieli wysupłać z portfela 149,99 zł.

Osoby, które zdecydują się zamówić zestaw przed premierą, otrzymają gratis:
- kostium pielęgniarki z Resident Evil: The Mercenaries 3D dla Rebeccki,
- kostium Codyego z Street Fighter Alpha 3 dla Billy'ego.

Przy okazji dowiedzieliśmy się jakich zmian doczeka się zremasterowany "Resident Evil Zero":
- Całkowicie ulepszone efekty wizualne - obie gry mają teraz tekstury w wysokiej rozdzielczości, które zostały stworzone od podstaw, łącznie z obsługą 1080p na konsolach nowej generacji, jednocześnie zachowując klasyczny wygląd oryginalnych wersji.
- W pełni remasterowane efekty dźwiękowe - wsparcie dźwięku 5.1 zapewnia pełniejsze poczucie atmosfery gry.
- Nowy tryb Wesker - po raz pierwszy w historii w Resident Evil 0, gracze mogą doświadczyć historii, która doprowadziła do finału w rezydencji grając Albertem Weskerem - alternatywną postacią, która występuje w specjalnym stroju oraz posiada niezwykłe moce. Tryb ten zapewni fanom serii i nowicjuszom jeszcze radości z gry dzięki większej liczbie amunicji!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści