Szósty AHS będzie ostatnim

11.11.2015 | filmweb.pl | underluk

Szósty AHS będzie ostatnim

Właśnie ruszyły prace nad szóstym sezonem serialu "American Horror Story". Jednocześnie stacja FX zapowiedziała, że będzie to ostatnia seria.


Szczegółów samej fabuły nie znamy. Nie wiadomo też, co tym razem będzie motywem przewodnim. Za całością ponownie będzie stał Ryan Murphy.

Fani serialu zastanawiają się zapewne, czy tym razem powróci na ekran Jessika Lange. Oficjalnie nic na ten temat nie ujawniono, ale w wywiadzie udzielonym w czerwcu, aktorka odniosła się do swojego powrotu w taki sposób:

"Gdyby Ryan przyszedł do mnie i spytał, czy chciałabym zagrać mniejszą rolę na kilka odcinków, bez wątpienia bym się zgodziła i była szczęśliwa. Współpraca z nim była wspaniała, więc chętnie bym ją kontynuowała."

Sam serial jest sporym sukcesem stacji FX, a jego miarą niech będzie 13 nagród Emmy (z 71 nominacji). Każdy sezon to nowa, osobna historia, a motywami przewodnimi poszczególnych serii były: nawiedzony dom, szpital psychiatryczny, czarownice, cyrk i przerażający hotel.

Szósty sezon wejdzie na ekrany jesienią 2016 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści