Horror Masakra przystępuje do szturmu

13.11.2015 | facebook.com/zinHorrorMasakra | underluk

Horror Masakra przystępuje do szturmu

W przyszłym tygodniu pod szyldem Zeszytów Grozy Horror Masakry ukażą się trzy pozycje, które powinny zainteresować fanów ciężkiego, brutalnego, a momentami nawet zboczonego horroru.


A mowa o:

"Bogini z nożem w dłoni" - Marka Grzywacza

Czy Twoja wyobraźnia zawędrowała kiedyś do świata, w którym Twój największy koszmar był największym szczęściem reszty ludzi na Ziemi? Czy mieści ci się w głowie rzeczywistość, w której Twoja bolesna śmierć mogłaby przynieść innym dostatek, szczęście i spokój? Gdzie stałby przed tobą wybór – poddać się woli ogółu czy beznadziejnie walczyć o życie?

Nadchodzi. Z pełnią księżyca, z jesiennymi deszczami, zbliża się powoli do Twojego bezpiecznego domku na przedmieściach, do Twojej małej oazy. Czy dziś w nocy stanie na Twoim podwórku, czy wślizgnie się cicho do Twojego pokoju? Nikt cię przed nią nie uratuje, bo wszyscy ją kochają... „Bogini z nożem w dłoni” nadchodzi nieubłaganie.


"Robiłem to z żywym trupem" - Karola Mitki

Tomasz Siwiec, który stoi za Horror Masakrą i wydaniem perełek w Zeszytach Grozy pisze o tej pozycji tak:

"Myśleliście, że "ŚMIECIOWISKO" było kontrowersyjne? To źle myślicie. Horror Masakra jeszcze nie wydała bardziej zboczonego i chorego gówna niż "ROBIŁEM TO Z ŻYWYM TRUPEM"! Wg. mojego przekonania, to będzie absolutny hit na listach masakrycznych nowel. Karol wspiął się na wyżyny nieludzkich stosunków podając nam na tacy cuchnący deser w polewie z gnijących czerwi. Absolutna miazga!"


"Liturgia Plugastwa" - M.Kaczkowska"Mangusta" / T.Siwiec" MordumX

Zero litości, zero hamulca, 100% hardcore-porn horror.

Wyjątkowo krwawa uczta dla wielbicieli odrażającego horroru w wykonaniu mistrzowskiego duetu polskiej literatury ekstremalnej.

W "Liturgii Plugastwa" znajdziecie dziesięć opowiadań:

Karolina Kaczkowska
- Otworek
- Mleko matki
- Pierwszy dom po prawej
- Poławiacz
- Bestie

Tomasz Siwiec
- Słit focie
- Misja
- Potępienie (Klątwa)
- Liturgia Plugastwa (Wywar)
- Straszne świnie

--

Szykuje się mocne uderzenie.

Najnowsze wieści