Horror Masakra przystępuje do szturmu

13.11.2015 | facebook.com/zinHorrorMasakra | underluk

Horror Masakra przystępuje do szturmu

W przyszłym tygodniu pod szyldem Zeszytów Grozy Horror Masakry ukażą się trzy pozycje, które powinny zainteresować fanów ciężkiego, brutalnego, a momentami nawet zboczonego horroru.


A mowa o:

"Bogini z nożem w dłoni" - Marka Grzywacza

Czy Twoja wyobraźnia zawędrowała kiedyś do świata, w którym Twój największy koszmar był największym szczęściem reszty ludzi na Ziemi? Czy mieści ci się w głowie rzeczywistość, w której Twoja bolesna śmierć mogłaby przynieść innym dostatek, szczęście i spokój? Gdzie stałby przed tobą wybór – poddać się woli ogółu czy beznadziejnie walczyć o życie?

Nadchodzi. Z pełnią księżyca, z jesiennymi deszczami, zbliża się powoli do Twojego bezpiecznego domku na przedmieściach, do Twojej małej oazy. Czy dziś w nocy stanie na Twoim podwórku, czy wślizgnie się cicho do Twojego pokoju? Nikt cię przed nią nie uratuje, bo wszyscy ją kochają... „Bogini z nożem w dłoni” nadchodzi nieubłaganie.


"Robiłem to z żywym trupem" - Karola Mitki

Tomasz Siwiec, który stoi za Horror Masakrą i wydaniem perełek w Zeszytach Grozy pisze o tej pozycji tak:

"Myśleliście, że "ŚMIECIOWISKO" było kontrowersyjne? To źle myślicie. Horror Masakra jeszcze nie wydała bardziej zboczonego i chorego gówna niż "ROBIŁEM TO Z ŻYWYM TRUPEM"! Wg. mojego przekonania, to będzie absolutny hit na listach masakrycznych nowel. Karol wspiął się na wyżyny nieludzkich stosunków podając nam na tacy cuchnący deser w polewie z gnijących czerwi. Absolutna miazga!"


"Liturgia Plugastwa" - M.Kaczkowska"Mangusta" / T.Siwiec" MordumX

Zero litości, zero hamulca, 100% hardcore-porn horror.

Wyjątkowo krwawa uczta dla wielbicieli odrażającego horroru w wykonaniu mistrzowskiego duetu polskiej literatury ekstremalnej.

W "Liturgii Plugastwa" znajdziecie dziesięć opowiadań:

Karolina Kaczkowska
- Otworek
- Mleko matki
- Pierwszy dom po prawej
- Poławiacz
- Bestie

Tomasz Siwiec
- Słit focie
- Misja
- Potępienie (Klątwa)
- Liturgia Plugastwa (Wywar)
- Straszne świnie

--

Szykuje się mocne uderzenie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści