Nowy tytuł kontynuacji Prometeusza jest już oficjalny

17.11.2015 | filmweb.pl | underluk

Nowy tytuł kontynuacji Prometeusza jest już oficjalny

Niedawno pisałem o tym, że Ridley Scott zaczął określać film znany do tej pory pod tytułem "Alien: Paradise Lost" (kontynuacja "Prometeusza"), jako "Alien: Covenant". 20th Century Fox oficjalnie potwierdziło zmianę nazwy.


Wytwórnia przy okazji zaprezentowała logo, jakie widzicie przy tej wiadomości oraz zdradziła planowaną datę premiery, która do tej pory nie była podawana do wiadomości publicznej. Otóż film, jeśli nic się nie zmieni, powinien trafić do kin 6 października 2017 roku.

Zdradzono także ogólny opis fabuły, która prezentuje się mniej więcej tak:

"Ridley Scott powraca do świata, który stworzył obrazem "Obcy - 8. pasażer Nostromo", w filmie "Alien: Conenant". Jest to druga część prequelowej trylogii rozpoczętej "Prometeuszem", która poprzedza wydarzenia znane ze klasycznego dzieła SF Scotta. Kierując się w stronę odległej planety położonej po drugiej stronie galaktyki załoga statku Covenant odkrywa miejsce, które uznaje za niezbadany raj. Jednak w rzeczywistości jest to bardzo niebezpieczny świat, którego samotnym mieszkańcem jest "syntetyczny" David (Michael Fassbender), jedyna pozostała przy życiu osoba z nieudanej misji Prometeusz. " [za filmweb.pl]

Zwróćcie uwagę na określenie "prequelowej trylogii". Jednoznacznie sugeruje to, że możemy spodziewać się jeszcze jednego filmu rozgrywającego się przed wydarzeniami z pierwszego "Obcego".

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści