Angelina Jolie Narzeczoną Frankensteina

24.11.2015 | filmweb.pl | underluk

Angelina Jolie Narzeczoną Frankensteina

Wytwórnia Universal już od jakiegoś czasu ma w planach nową wersję horroru "Narzeczona Frankensteina", a The Hollywood Reporter donosi, że w głównej roli możemy zobaczyć Angelinę Jolie.


Aktorka miałaby wystąpić w tej produkcji w ramach wywiązania się z kontraktu, w myśl którego studio Universal sfinansowało jej art-house'owy film pt. "Nad morzem", którego była reżyserką, scenarzystką i gwiazdą.

O remake'u "Bride of Frankenstein" z 1935 roku ostatnio słyszeliśmy w 2009 roku, kiedy to do zagrzania krzesła reżysera zaangażowany został Neil Burger. Czy nadal zajmuje to stanowisko? Nie wiadomo.

Nad scenariuszem pracowali Shari Springer Berman i Robert Pulcini, a fabuła miała rozgrywać się we współczesnym Nowym Jorku. Być może film miałby stać się częścią potwornego uniwersum Universalu, o którym pisałem kilka dni temu, ale nikt tego oficjalnie nie zapowiedział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści