Michael Biehn mówi o nowym Alienie

24.11.2015 | filmweb.pl | underluk

Michael Biehn mówi o nowym Alienie

Michael Biehn, czyli odtwórca roli kaprala Hicksa, w ostatnim wywiadzie ujawnił kilka interesujących informacji na temat "Obcego 5" oraz kontynuacji "Prometeusza" znanej jako "Alien: Covenant".


"Podstawowy pomysł jest taki: udajemy, że "Obcy 3" i "Obcy: Przebudzenie" nigdy nie powstały. Wiem, że Ridley Scott robi najpierw swój film" - (mowa o sequelu "Prometeusza", "Alien: Covenant") - ", ale jest też producentem wykonawczym naszego. Wiem, że Ridley skupia się na swoim projekcie, i jestem pewien, że on i Fox nie chcą, by oba filmy weszły do kin w tym samym czasie, bo to dwa zupełnie różne światy. Z tego, co mi wyjaśniono, ich akcję dzieli tysiąc lat, ale zarazem mają być utrzymane w podobnym stylu. Wiem, że film Neilla został chwilowo wstrzymany, ale myślę, że byłoby to kompromitujące dla Ridleya, Foksa i Sigourney (Weaver), gdyby nasz film nie powstał. "

O fabule "Alien 5" wypowiedział się tak:

"W planach jest powrót mojej postaci oraz Newt. Newt miałaby teraz około 27 lat. Wiem, że każda aktorka w Hollywood będzie chciała zagrać tę rolę. Bo będzie to symboliczne przekazanie pochodni przez Sigourney. Utrzymałoby to serię przy życiu, a studia zarobiłoby pieniądze - bo o to im przecież chodzi. Dlatego pojawiają się "Terminatory 5, 6, 7, 8, 9, 10" oraz "Szybcy i wściekli 7, 8, 9 i 10"."

To wszystko oznacza, że na piątą odsłonę "Obcego" możemy poczekać dłużej, niż byśmy tego chcieli. Ridley Scott na plan zdjęciowy wkracza w lutym. Blokamp... nie wiadomo kiedy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści