Trzy Lata Strachu od Horror Masakry

25.11.2015 | facebook.com/zinHorrorMasakra | underluk

Trzy Lata Strachu od Horror Masakry

Jak zapowiada wydawnictwo Horror Masakra, już za kilka dni do nabycia powinien być zbiór "Trzy lata strachu", za którym stoi Sylwia Błach.


--

"Trzy lata strachu" to wyjątkowa antologia podsumowująca ostatnie lata literackiej działalności Sylwii Błach. Najlepsze teksty i jedno premierowe opowiadanie zostały zebrane razem, by zabrać na wycieczkę w głąb szaleństwa...

"Gratuluję Autorce, gratuluję, gdyż takie odruchy i uczucia przywróciły mi wiarę w po pierwsze mój system nerwowy (że wciąż działa i że nie jestem maszyną) oraz wiarę w ludzkie możliwości literackie. A Sylwia Błach ma możliwości literackie spore i w tekstach owych wyczuwalne. Stąd ten obuch na łbie moim. Dodam, że znam te teksty, gdyż miałam okazję je czytać tam, gdzie oryginalnie były publikowane. Ale, ale zebrane w jedno miejsce nabrały jakby innego wymiaru. Powiewu nowości nabrały, że hej. Czytałam te wszystkie teksty jakby po raz pierwszy. Gdybym była młodsza napisałabym - czytałam te opowiadania z wypiekami na twarzy, zupełnie jak dziewica. Oczywiście, oczywiście... mam kilka moich faworytów... wielkim sentymentem darzę "Falowanie", jak również drżąco westchnęłam podczas czytania tekstu zatytułowanego "Restart umysłu". Coś pięknego. Coś smacznego>."

Magdalena Maria Kałużyńska

Trzy lata strachu - Sylwia Błach - okładka

Najnowsze wieści