Trzy Lata Strachu od Horror Masakry

25.11.2015 | facebook.com/zinHorrorMasakra | underluk

Trzy Lata Strachu od Horror Masakry

Jak zapowiada wydawnictwo Horror Masakra, już za kilka dni do nabycia powinien być zbiór "Trzy lata strachu", za którym stoi Sylwia Błach.


--

"Trzy lata strachu" to wyjątkowa antologia podsumowująca ostatnie lata literackiej działalności Sylwii Błach. Najlepsze teksty i jedno premierowe opowiadanie zostały zebrane razem, by zabrać na wycieczkę w głąb szaleństwa...

"Gratuluję Autorce, gratuluję, gdyż takie odruchy i uczucia przywróciły mi wiarę w po pierwsze mój system nerwowy (że wciąż działa i że nie jestem maszyną) oraz wiarę w ludzkie możliwości literackie. A Sylwia Błach ma możliwości literackie spore i w tekstach owych wyczuwalne. Stąd ten obuch na łbie moim. Dodam, że znam te teksty, gdyż miałam okazję je czytać tam, gdzie oryginalnie były publikowane. Ale, ale zebrane w jedno miejsce nabrały jakby innego wymiaru. Powiewu nowości nabrały, że hej. Czytałam te wszystkie teksty jakby po raz pierwszy. Gdybym była młodsza napisałabym - czytałam te opowiadania z wypiekami na twarzy, zupełnie jak dziewica. Oczywiście, oczywiście... mam kilka moich faworytów... wielkim sentymentem darzę "Falowanie", jak również drżąco westchnęłam podczas czytania tekstu zatytułowanego "Restart umysłu". Coś pięknego. Coś smacznego>."

Magdalena Maria Kałużyńska

Trzy lata strachu - Sylwia Błach - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści