Wiedźma doczekała się nowego plakatu

23.12.2015 | gildia.pl | underluk

Wiedźma doczekała się nowego plakatu

Nowy plakat do "The Witch" to dobry powód by przypomnieć sobie o tym filmie. Grafikę znajdziecie w rozwinięciu.


Fabuła filmu osadzona będzie w Nowej Anglii około roku 1630, gdzie William i Katherine wraz z dziećmi wiodą szczęśliwe i spokojne życie. Zostają jednak zmuszeni do opuszczenia swych ziem i przeniesienia się w okolice tajemniczego lasu, który według okolicznych plotek należy do wiedźm. Rodzina od razu zaczyna obserwować niepokojące zjawiska. Zwierzęta stają się agresywne, plony niszczeją, a na domiar złego znika ich najmłodszy syn, który po paru dniach wraca opętany przez złego ducha. Relację rodzinne zaczynają coraz bardziej się sypać. Thomasin, ich najstarsza córka zostaje posądzona o uprawianie czarów. Wiara, miłość i lojalność wszystkich członków rodziny będzie wystawiona na straszną próbę. [za gildia.pl]

Krzesło reżysera grzeje Robert Eggers, a w rolach głównych wystąpią m.in.: Anya Taylor-Joy (Thomasin), Ralph Ineson (William), Kate Dickie (Katherine), Harvey Scrimshaw (Caleb), Lucas Dawson (Jonas), Ellie Grainger (Mercy) oraz Julian Richings i Bathsheba Garnett.

Premiera zaplanowana jest na 11 marca 2016 roku.

A oto wspomniany plakat, a przy okazji dla przypomnienia zwiastun filmu.

The Witch - plakat

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści