Layers of Fear także na PlayStation 4

14.01.2016 | ppe.pl | underluk

Layers of Fear także na PlayStation 4

Doskonale zapowiadający się horror "Layers of Fear, przy którym dłubie polskie studio Bloober Team, wyjdzie także na Playstation 4.


Piotr Babieno - prezes krakowskiej ekipy - ujął to tak:

"Nie informowaliśmy wcześniej rynku o rozmowach z Sony do czasu dopięcia wszystkich szczegółów na ostatni guzik. Chcieliśmy rozpocząć nowy rok mocnym uderzeniem. Myślę, że to świetna informacja zarówno dla graczy, jak i akcjonariuszy. Horrory są obecnie jednym z najbardziej popularnych gatunków i zarówno dla Sony, jak i Microsoft stanowią jeden z czołowych wolumenów sprzedaży gier na ich konsole. Obserwując, jak dużą popularnością cieszą się wczesne wersje gry na Xbox One i PC, jesteśmy przekonani o sukcesie tytułu na PS4. Zarówno spółka, jak i wydawca 'Layers of Fear' mają duże oczekiwania w stosunku do sprzedaży gry na tej konsoli"

To bardzo dobra wiadomość bo do tej pory tytuł zapowiadany był na PC i Xbox One. Dobrze, że posiadacze maszynki Sony także będą mogli się z nim zapoznać.

Choć gra się jeszcze nie ukazała, a datę premiery mamy poznać wkrótce, to "Layers of Fear" zdążyło już zebrać sporo ciepłych słów i podobno czeka nas jeden z mocniejszych horrorów ostatnich lat. Wszystko dzięki programowi Wczesnego Dostępu jaki funkcjonuje na platformach Steam i Xbox Live.

Nie wiadomo natomiast czy posiadacze PS4 również otrzymają wcześniej fragment rozgrywki, czy od razu pełen produkt. W każdym razie wygląda na to, że jest na co czekać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści