Layers of Fear także na PlayStation 4

14.01.2016 | ppe.pl | underluk

Layers of Fear także na PlayStation 4

Doskonale zapowiadający się horror "Layers of Fear, przy którym dłubie polskie studio Bloober Team, wyjdzie także na Playstation 4.


Piotr Babieno - prezes krakowskiej ekipy - ujął to tak:

"Nie informowaliśmy wcześniej rynku o rozmowach z Sony do czasu dopięcia wszystkich szczegółów na ostatni guzik. Chcieliśmy rozpocząć nowy rok mocnym uderzeniem. Myślę, że to świetna informacja zarówno dla graczy, jak i akcjonariuszy. Horrory są obecnie jednym z najbardziej popularnych gatunków i zarówno dla Sony, jak i Microsoft stanowią jeden z czołowych wolumenów sprzedaży gier na ich konsole. Obserwując, jak dużą popularnością cieszą się wczesne wersje gry na Xbox One i PC, jesteśmy przekonani o sukcesie tytułu na PS4. Zarówno spółka, jak i wydawca 'Layers of Fear' mają duże oczekiwania w stosunku do sprzedaży gry na tej konsoli"

To bardzo dobra wiadomość bo do tej pory tytuł zapowiadany był na PC i Xbox One. Dobrze, że posiadacze maszynki Sony także będą mogli się z nim zapoznać.

Choć gra się jeszcze nie ukazała, a datę premiery mamy poznać wkrótce, to "Layers of Fear" zdążyło już zebrać sporo ciepłych słów i podobno czeka nas jeden z mocniejszych horrorów ostatnich lat. Wszystko dzięki programowi Wczesnego Dostępu jaki funkcjonuje na platformach Steam i Xbox Live.

Nie wiadomo natomiast czy posiadacze PS4 również otrzymają wcześniej fragment rozgrywki, czy od razu pełen produkt. W każdym razie wygląda na to, że jest na co czekać.

Najnowsze wieści