Powstaje czwarta odsłona Dead Rising?

14.01.2016 | ppe.pl | underluk

Powstaje czwarta odsłona Dead Rising?

Choć oficjalnie nikt tego nie mówi to możemy przypuszczać, że kanadyjski oddział Capcomu pracuje nad "Dead Rising 4". Przemawia za tym kilka przesłanek.


Przede wszystkim jest to studio, które głównie tworzy tę serię. Ekipa dała nam dwójeczkę, trzy dodatki do niej oraz trzecią odsłonę, która była tytułem startowym Xobx One, a potem ukazała się także na PC. Dodajmy, że została ciepło przyjęta, a średnia jej ocen oscyluje koło 78%, a skoro osiągnęła sukces, to kontynuacja jest tylko kwestią czasu.

Tymczasem studio szuka nowych pracowników do pracy nad nowym, nie zapowiedzianym jeszcze projektem, który powstaje na silniku Unreal Engine 4. Oczywiście nikt nie mówi, że jest to "Dead Rising 4", ale cóż by innego.

Joe Nickolls – dyrektor kanadyjskiej ekipy – poinformował, że jego zespół ma ambitne wizje nadchodzących pozycji, a przejście na nowy silnik pozwoli zrealizować wszystkie cele. [za ppe.pl]

Pozostaje wypatrywać oficjalnej zapowiedzi.

Dla przypomnienia trailer trójki.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści