Szykuje się nowy papierowy magazyn

17.01.2016 | fangape OkoLicy Strachu | underluk

Szykuje się nowy papierowy magazyn

Już wkrótce na rynku ukarze się nowy papierowy magazyn, a jego wydawcą będzie Okiem na Horror. Poznajcie "OkoLicę Strachu".


Z czym będziemy mieć do czynienia? Niestety z kolejnym wydawnictwem, gdzie horror będzie tylko jednym z elementów. Podejrzewam, że tak samo jak na blogu oraz fanpage'u Okiem na Horror jest więcej kryminału i thrillera niż prawdziwego horroru, tak samo będzie na kartach kwartalnika. I chociaż życzę ekipie jak najlepiej, to nie ukrywam, że jestem zawiedziony. Przynajmniej na podstawie informacji, które ujawniono do tej pory.

Oddaję głos Sebastianowi Sokołowskiemu, który dokładnie powie czym jest "OkoLica Strachu".
"Odpowiadając na wiele pytań, chciałbym przedstawić Wam naszą wizję magazynu. Będzie to kwartalnik w wydaniu papierowym z ISSN. Chcielibyśmy stworzyć pismo, którego na polskim rynku nie ma. Pismo skoncentrowane na grozie i kryminale. Ważnym elementem OLS będzie rozbudowany dział publicystyki, a więc wywiady, felietony i artykuły. Ponad połowę pisma, stanowić będą opowiadania. Będziemy starać się, aby pod względem jakości tekstów, składu i szaty graficznej OLS odpowiadał najlepszym czasopismom na rynku."

Przy okazji, jeśli tworzycie opowiadania, felietony lub jakieś artykuły, które mogą pasować do profilu pisma, to jego twórcy do 10 lutego rekrutują teksty. Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u oraz oficjalnej stronie internetwoej (jeśli ta przestanie być kiedyś "w budowie").

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści