Nowe szczegóły rozszerzonego Dying Light

18.01.2016 | ppe.pl | underluk

Nowe szczegóły rozszerzonego Dying Light

Już 9 lutego na rynek trafi "Dying Light: The Following", a wraz z tym dodatkiem rozszerzona wersja podstawki. Również w formie darmowej aktualizacji, a Techland zdradza jej nowe szczegóły.


Jak już wcześniej było wiadomo, każdy posiadać gry w dniu premiery "The Following" będzie mógł pobrać darmową aktualizację, która m.in. doda nowy poziom trudności nazwany Nightmare, niemal 100 nowych animacji, nowe modele NPC, zaawansowane zachowanie AI, poprawki grafiki czy poziomy legendarne. Zmiany dotyczą oczywiście "Dying Light" a za DLC "The Following" będzie oczywiście trzeba zapłacić.

Ale to nie wszystko. Dziś Maciej Binkowski (główny projektant tytułu) zdradził czym będą Bounties:
“Teraz, gdy Enhanced Edition jest już w złocie, możemy skupić się na udzielaniu fanom informacji nt. usprawnień, które wprowadziliśmy. Dzisiaj przedstawiamy ‘Bounties’. W wielkim skrócie są to wyjątkowe cele które zmieniają się każdego dnia. W efekcie zawsze znajdzie się powód, by znów zagrać, najlepiej z przyjaciółmi, nawet jeśli zrobiłeś wszystkie misje i wyzwania. ‘Bounties’ to świetny sposób na dodatkowe punkty doświadczenia, zwłaszcza w nowych Poziomach Legendy, które będą odblokowane po wymaksowaniu podstawowych drzewek rozwoju.”

Cóż można dodać. Techland, robisz to dobrze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści