Nowy zwiastun The Boy

21.01.2016 | bloody-disgusting.com, filmweb.pl | underluk

Nowy zwiastun The Boy

Już 29 stycznia do polskich kin wchodzi "The Boy" horror, którego gwiazdą będzie znana z "The Walking Dead" Lauren Cohan. Właśnie ukazał się nowy zwiastun filmu.


Amerykańska niania, Greta (Lauren Cohan), otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire – Brahms, który ma być jej podopiecznym, to lalka ludzkich rozmiarów. Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad „synkiem", do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że lalka nawiedzona jest przez złowrogą, mroczną siłę. [za filmweb.pl]

Reżyseruje William Brent Bell. Scenariusz napisał Stacey Menear. Światowa premiera odbędzie się jutro, ale w naszych kinach film wejdzie na ekrany za tydzień.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści