Doom zadebiutje w maju

05.02.2016 | ppe.pl | underluk

Doom zadebiutje w maju

"Doom" czyli nowa i świeża odsłona kultowej dziś strzelaniny zadebiutuje w maju. Będzie kolekcjonerka i jest nowy zwiastun.


Bethesda, czyli wydawca gry, potwierdziła, że "Doom" ukaże się na ryku 13 maja w wersji na PlayStation 4, Xbox One i PC. Tytuł otrzyma edycję kolekcjonerską, w której znajdzie się m.in. 30-centymetrowa figurka przygotowana przez Triforce, wycenioną na około 570 zł.

Wiadomo także, że gracze, którzy skuszą się na złożenie zamówienia przed premierą otrzymają Demon Multiplayer Pack, w skład którego wejdzie unikalna zbroja demona z trzema skórkami oraz sześcioma farbami do malowania broni i pancerza. W zestawie znajdzie się także sześć modułów (jednorazowe przedmioty), które ułatwią zabawę w trybie sieciowym.

I na koniec nowy zwiastun, który zapowiada radosną i krwawą zabawę w stylu starej szkoły tworzenia wirtualnych strzelanin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści