Visage czyli kolejna gra inspirowana nieodżałowanym P.T.

09.02.2016 | ppe.pl | underluk

Visage czyli kolejna gra inspirowana nieodżałowanym P.T.

"P.T." zostało pogrzebane, a wraz z nim doskonale zapowiadające się "Silent Hills", o czym pisałem już nie raz. Jednak tytuł stał się inspiracją dla wielu twórców i efektem takiej inspiracji będzie "Visage".


Produkcja określana jest jako psychologiczny horror, za którym stoi SadSquare Studio. Miejscem akcji będzie tajemnicza posiadłość, z którą wiążą się liczne tragedie. Zadaniem gracza będzie poznanie najstraszniejszych z nich. Całość osadzona zostanie w 1980 roku.

Choć prace nad grą są już w zaawansowanym stadium, to twórcy chcą pozyskać dodatkowe fundusze za pomocą Kickstartera. I tak by gra trafiła do dystrybucji cyfrowej na PC potrzebnych jest 35 tysięcy dolarów. Jeśli zbiorą 45 tysięcy, to tytuł trafi także na PlayStation 4 i Xbox One. W dej chwili 922 darczyńców wpłaciło 32 tysiące, a do końca zbiórki zostały 33 dni. O pozytywne zakończenie możemy być raczej spokojni.

Na koniec i na zachętę niezły materiał wideo z gry.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści