Trwają prace nad ósmą częścią Piły

09.02.2016 | filmweb.pl | underluk

Trwają prace nad ósmą częścią Piły

Seria "Piła" doczekała się do tej pory siedmiu odsłon, a ostatnia z nich ("Piła 3D") gościła na ekranach w 2010 roku. Lionsgate pracuje nad nową częścią.


Kiedyś nowy film z tego cyklu otrzymywaliśmy co roku, ale od sześciu lat ten proceder jest zatrzymany. Jego miejsce zajęła seria "Paranormal Activity", która też już chyba zasłużyła na odpoczynek.

Ale wróćmy do ósmej "Piły". Film nosi tytuł "Saw: Legacy", ale ten do czasu premiery może jeszcze ulec zmianie. Scenariusz napiszą Josh Stolberg i Pete Goldfinger, którzy stali wcześniej za fabułą np. "Piranii 3D". Producentami wykonawczymi będą James Wan i Leigh Whannell, czyli twórcy oryginalnej "Piły".

To wszystko, co na razie ujawniono. Można tylko gdybać na temat, czy twórcy postanowią skorzystać z furtki pozostawionej w siódmej części i będą kontynuować cykl, czy może postanowią dokonać rebootu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści