Krew Zapomnianych Bogów ujawnia autorów

18.02.2016 | fanpage Krwi Zapomnianych Bogów | underluk

Krew Zapomnianych Bogów ujawnia autorów

Prace nad antologią "Krew zapomnianych bogów" trwają, a my poznaliśmy listę autorów, którzy popełnili do niej opowiadania. Prezentujemy także uaktualnioną okładkę.


Niektórych z nich na pewno znacie bo dali się już poznać miłośnikom horrorów.

I tak liście autorów znaleźli się:
Dagmara Adwentowska
Piotr Borlik
Sylwia Błach
Tomasz MordumX Siwiec
Tomasz Czarny
Piotr Ferens
Krzysztof Haczyński
Marcin Piotrowski
Patryk Hirsekorn
Piotr Borowiec
Flora Woźnica
Sandra Gatt Osińska
Maciej Szymczak
Karolina Mangusta Kaczkowska


--

"Krew Zapomnianych Bogów - to pierwsza polska antologia grozy w słowiańskich klimatach! Czternastu autorów połączyło swoje siły i stworzyło jedyny w swoim rodzaju zbiór opowiadań. Stare gusła, dziwaczne przesądy, przeraźliwe rytuały, demony i nocne stwory, wszystko to znajdziecie w tej upiornej antologii. Czy macie odwagę wkroczyć do mrocznego świata naszych przodków? Czy macie siłę zmierzyć się z koszmarami, które dręczyły naszych pradziadów? Po przeczytaniu tej książki nic już nie będzie takie jak kiedyś, będziecie rozglądać się dookoła, wypatrując czających się w cieniu bestii. Amulety chroniące przed siłami zła staną się nieodłącznym elementem waszej garderoby. Rzeczywistość nabierze nowych barw, a z pozoru nic nieznaczące zdarzenia, nabiorą nowego sensu. Przyjmijcie wyzwanie i wkroczcie do świata upiornych fantazji!"

Bieżące postępy prac możecie śledzić na fanpage'u książki.

Na koniec jeszcze zaktualizowana okładka antologii.

Krew zapomnianych bogów

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści