Techland będzie nadal rozwijał Dying Light

19.02.2016 | ppe.pl | underluk

Techland będzie nadal rozwijał Dying Light

Po doskonałym przyjęciu "The Following, czyli sporym dodatku do gry "Dying Light", Techland postanowił opracować kolejne DLC.


Wrocławskie studio nie zdradza, póki co, żadnych szczegółów na temat przyszłych rozszerzeń, więc nie wiemy czy będziemy mieli do czynienia z tak dużymi dodatkami jak "The Following", czy może czymś o mniejszej skali. W niedalekiej przyszłości, na pewno poznamy więcej szczegółów.

Warto zapoznać się z listem od prezesa Techlandu, Pawła Marchewki, w którym dziękuje on fanom gry za wsparcie, a jednocześnie prosi o opinie, które pomogą deweloperom w przygotowaniu jak najlepszych dodatków.

"Drodzy Gracze,

Od premiery Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona minął już ponad tydzień i chciałbym wykorzystać ten moment, aby podziękować Wam za zainteresowanie, wsparcie i zaufanie, jakimi nas obdarzyliście. Otrzymaliśmy niezliczone wyrazy poparcia, uznania i konstruktywnej krytyki - wiedzcie, że to doceniamy i uważnie słuchamy wszystkiego, co macie nam do powiedzenia.

Z pokorą przyjmujemy bardzo pozytywny odbiór rozszerzonej edycji naszej gry. Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii graczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki Dying Light. Aby zapewnić wszystkim graczom - nowym i tym, którzy są z nami od dawna - pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do Dying Light, więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi.

W związku z tym mam do Was osobistą prośbę: dzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie to zrobić przez któryś z naszych kanałów w mediach społecznościowych, oficjalne forum dyskusyjne, lub po prostu wysyłając e-mail. Chcielibyśmy poznać Wasze historie, pomysły oraz problemy, z którymi mogliście się spotkać. Dajcie nam również znać, w jakim kierunku chcielibyście, żeby marka Dying Light się rozwijała. Głęboko wierzymy w aktywną współpracę między naszym zespołem projektantów, a Wami - graczami, którzy codziennie walczą o przetrwanie w świecie Dying Light.

Zamieniamy się w słuch,

Paweł Marchewka,
Prezes Techlandu"

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści